Tehnilised võimalused

Auditoorium 1 ja 2 koos

70 m2

Ruumis on laseprojektor, helisüsteem (ühenduvus nii bluetoothi kui juhtmega), kõnepult mikrofoniga, marker- ja pabertahvel.

Samuti loengu salvestus- ja veebiülekandesüsteem, mille kasutamine maksab 15 € tund ja 75 € päev.

Põrandas on piisavalt voolupesasid, et iga ruumipaigutuse korral saavad kõik külalised oma elektriseadet laadida.

Auditoorium 3

30 m2

Ruumis on laseprojektor, helisüsteem ja videokonverentsisüsteem kahe kaameraga.

Auditooriumi rentimisel videokonverentsisüsteemi kasutamine maksab 5 € tund ja 25 € päev.

Põrandas ja seintel on piisavalt voolupesasid, et iga ruumipaigutuse korral saavad kõik külalised oma elektriseadet laadida.

Avatud tuba + vestlustuba

19+6 m2

Teatri stiil 20 kohta + kuni 4 kohta vestlustoas

Tund 30€

Päev 195€ (al. 8h)

Avatud tuba moodustab koos kõrvaloleva vestlustoaga ideaalse keskkonna nõustamisõppeks. Kahe ruumi vahel on helikindel klaas, mis on ühes suunas läbinähtav (hämara ruumi poolt valgustatud ruumi poole), ja helisüsteem, et viia läbi näidisvestluste sessioone. Lugemistoas on vestlejad ja avatud toas omakorda õppurid. Õppejõud saab avatud toas vestlust jooksvalt kommenteerida ja vajadusel helisüsteemi vahendusel vestlusse sekkuda.

Sünkroontõlge

Pastoraadis saab korraldada ka sündmusi, mis vajavad sünkroontõlget. Tõlk asub kas lugemistoas või avatud toas ning tõlgile saab edastatud auditooriumist heli ja pilt. Kõik ruumid on kaabeldusega serveriruumi kaudu omavahel ühendatud. Lisaks on vaja rentida sünkroontõlke aparatuur ning parima lahenduse aitab leida meie koostööpartner ELV Tehnika.

Hind kokkuleppel