Annetamise teostamine

 1. Esmalt valige summa, mida soovite annetada ja seejärel Teile sobiv pangalink ning järgige ekraanile tulevaid juhiseid. Pärast makse teostamist vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Üldtingimused

 1. Kristlike organisatsioonide keskusele Pastoraat tehtud annetusi kasutatakse Pastoraadi ruumide ostmiseks ja väljaehitamiseks võetud laenu tasumiseks ning Pastoraadi igapäevase töö korraldamiseks.
 2. Annetuse saajaks on MTÜ Tartu Teoloogia Akadeemia, sest nimetatud ühing on Pastoraadi omanik.
 3. Annetuse saate teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.
 4. Annetuse saate vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada siinset annetuskeskkonda.
 5. Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.
 6. Annetuse valuutaks on euro.
 7. Pastoraadi heaks tehtavatelt annetustelt on võimalik tulumaksu tagasi taotleda.

Turvalisus

 1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
 2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda Smart-ID, ID-kaardi, Mobiil-ID või PIN-kalkulaatoriga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks Smart ID-d, ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
 3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
 4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

Privaatsus

 1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
 2. MTÜ Tartu Teoloogia Akadeemia on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 3. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele. Täpsem info on leitav privaatsustingimustest.
 4. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, hoides neid kursis Pastoraadi tegemistega. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.
 5. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
 6. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks.

Annetusest taganemine

 1. Eeldame, et annetuse tegemine on olnud inimese vaba ja teadlik soov Pastoraati toetada ning seetõttu sooritatud annetust ei tagastata.