Konverents Rööprähkleja 18.-19. märtsil

18.-19. märtsil toimub pastoraadis tudengitele ja noortele täiskasvanutele mõeldud konverents "Rööprähkleja?".

 

Konverentsi eesmärgiks on toetada noori, kes tahavad olla edukad igapäevastes tegemistes, töös ja õppimises aga samal ajal leida aega ka kiriku ja koguduse ellu panustamiseks.

 

Konverentsil tahetakse anda väärtuslikku mõtteainet ja teadmisi nii neile, kes on oma elus ja toimetustes täielik rööprähkleja, kui ka neile, kes vaatavad tegusaid inimesi oma ümber ning mõtlevad, kas nemad teevad piisavalt või ongi rööprähklemine ainuke õige tee. Selleks on kokku kutsutud igal juhul Eesti kõige vingemad kõnelejad, läbi kelle saab kahe päeva vältel kuulda edukusest ja kuidas seda mõtestada, kristlikult asjade ette võtmisest, läbipõlemise ennetamisest, kuidas kristlasena suhtuda eneseabi praktikatesse, meid ümbritsevatest suhetest ja paljust muust.

 

Pakub huvi ja arvad, et see võiks sulle või su sõbrale kasulik olla? Loe konverentsi kohta rohkem lehelt https://tartupastoraat.ee/konverents.

Mine vaata ka Facebooki ürituse lehele ja pane „osalen“. Ürituse link on: https://www.facebook.com/events/336349691714843.