Pastoraadis tegutseb Hingehoiukeskus.

KONTAKT

Hingehoidlikuks vestluseks saab aja kokku leppida saates e-kirja aadressil hingehoid@hingehoid.ee või helistades telefonil 745 7054‬.

 

MAKSUMUS

Hingehoidja vastuvõtt maksab 50€/h. Tasumine arve alusel.

 

TASUTA HINGEHOIUTEENUS TARTU LINNA ELANIKELE

Koostöös Tartu Linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga osaleb Hingehoiukeskus Sotsiaalministeeriumi projektis “Vaimse tervise teenuse toetus kohalikule omavalitsusele aastal 2023”. Nimetatud projekti vahenditest saab Hingehoiukeskus pakkuda kõigile Tartu linna elanikele 65 tundi tasuta hingehoiuteenust ühes kuus.

HINGEHOIUTEENUS ÜLE EESTI

Samuti koordineeritakse keskusest hingehoiutööd üle Eesti. Seega saame aidata hingehoidjaga kohtumiseks aega kokku leppida ka mujal kui Tartus.

Rohkem infot hingehoiust leiab hingehoid.ee.

 

Hingehoidjate ja ruumidega saab tutvuda hingehoid.ee/hingehoiukeskus.

Hingehoiukeskuses töötavad hingehoidjad, kes on omandanud erialase ettevalmistuse ja aastaid selles valdkonnas tegutsenud. Tartu Teoloogia Akadeemia on alates 1993. aastast koolitanud hingehoidjaid ja loonud tervet Eestit katva hingehoidjate võrgustiku, mille toel on võimalik jõuda abivajajateni ka kohtades, mis jäävad suurematest keskustest kaugemale.

Täna pakub Eestis ainukesena hingehoiualast haridust nii rakenduskõrghariduse kui ka magistri tasemel EELK Usuteaduse Instituut, millega Tartu Teoloogia Akadeemia 2013. aastal liitus.

Hingehoiukeskuse pangakonto rekvisiidid:

MTÜ Tartu Teoloogia Akadeemia

EE532200221073885549 Swedbank

Aadress

Pastoraat

Riia 22a

51010 Tartu

Hingehoiukeskuse ruumid Pastoraadis